تبلیغات در اینترنتclose
تدابیر اپل برای حل مشکل خاموش شدن آیفون ۶

درحال بارگذاری ....
به تدابیر اپل برای حل مشکل خاموش شدن آیفون ۶ خوش آمدید.شما در این انجمن میتوانید پاسخ سوالات خود را بیابید وارد یا عضو شوید
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
saeid1989
آفلاین

ارسال‌ها :2
عضويت: 23 /3 /1396
تدابیر اپل برای حل مشکل خاموش شدن آیفون ۶

تصویر: http://news.androidkade.com/wp-content/uploads/2016/12/apple_logo_iphone_1480765174843-462x260.jpeg

اواخر ماه گذشته گزارش شد که برخی از کاربران آیفون ۶ با مشکلی از جانب باتری رو به رو هستند که باعث میشود گوشی حتی با پر بودن باتری خاموش شود. پس از دریافت شکایات متعدد، اپل یک فرایند جایگزین برای کسانی که با این مشکل رو به رو هستند ارائه داد.
اگر چه نظرات زیادی مبنی بر خاموش شدن گوشی درمدل های مختلف مطرح شده، کمپانی بر این باور است که این مسئله محدود به گوشی های iPhone 6s با سریال نامبر خاص است و همینطور سخت افزاری بوده و خطایی برای iOS 10.1.1 به شمار نمیرود. به گفته کارشناسان علت این مشکل قرار دادن بیش از حد قسمتی از باتری در معرض هوای کنترل شده قبل از بسته بندی آن است که در نتیجه باعث می شود این باتری ها سریع تر از یک باتری نورمال خالی شده و سبب خاموش شدن ناخواسته گوشی گردد. باید در نظر گرفت که این مشکل بی خطر نیست در حالی که از نتیجه گیری کمپانی اینطور برداشت نمیگردد و اپل ادعا می کند این شات دان های اتفاقی بخشی از تدابیر آن هاست، اگرچه این ادعا برای کاربران تسلی بخش نیست. کمپانی این چنین ادامه می دهد: کاربران بدانند که که آیفون در شرایط خاص مانند دمای خیلی کم خاموش می شود. مسلما این شات دان های ناگهانی برای کاربران ناخوشایند است اما برای حفاظت از قطعات الکترونیکی گوشی در ولتاژ پایین لازم است. پرنسل فروشگاه های اپل این مشکل را عادی قلمداد می کنند اما اعتراض مشتریان شدت گرفته و در این خصوص تقاضای ارائه راه حل داشتند. بالاخره اپل برای حل این مشکل از کاربران خواست به صفحه پشتیبانی وبسایت رفته و با تایید سریال نامبر گوشی خود (در صورتی که واجد شرایط تشخیص داده شود) به ارائه دهنده های سرویس اپل سر زده و باتری جایگزین را دریافت کنند.
تو را مرور می کنم به تکرار؛
تا خاموشی ام، نشان از فراموشی ام نباشد ...

قانون جذب , سایت قانون جذب , قانون جذب عشق , قانون جذب ثروت, قانون جذب چیست

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.